Darbinieki
ADMINISTRĀCIJA

kaspars_gulbis_130x195

Kaspars Gulbis, Mg.agr.
Valdes loceklis
kaspars.gulbis@laapc.lv
Tālrunis: 67551265 | Mob.: 25775586

Aija Gaine, Mg.agr.
Grāmatvede
aija.gaine@laapc.lv
Mob.: 29351377

dagnija_steina_130x195

Inguna Draviņa, Bc.oec.
Grāmatveža palīgs
inguna.dravina@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

ilona_kaulina_130x195

Ilona Kauliņa, Mg.oec.
Biroja administratore
ilona.kaulina@laapc.lv
Tālrunis: 67551265
Nezāļu pētniecības grupa

zane_mintale_130x195

Zane Erdmane, Mg.biol.
Grupas vadītāja
zane.erdmane@laapc.lv
Mob.: 26334338

Lelde Stirna, Mg.biol.
Grupas vadītājas vietniece
lelde.stirna@laapc.lv
Mob. 25601072

anda_isoda-krasovska_130x195

Anda Isoda – Krasovska, Mg.biol. – (prombūtnē)
Grupas vadītājas vietniece
anda.isoda@laapc.lv
Mob. 26235891

liene_spurina_130x195

Liene Spuriņa, Mg.agr.
Augu aizsardzības speciāliste
liene.spurina@laapc.lv
Mob. 25775528

Lelde Skutele, Bc.agr.
Augu aizsardzības speciāliste
lelde.skutele@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Dainis Polis
Tehniskais speciālists
dainis.polis@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

jolanta_curiske_130x195

Jolanta Čūrišķe – (prombūtnē)
Augu aizsardzības tehniskā speciāliste
jolanta.curiske@laapc.lv
Mob. 25775526

kaspars_rancans_130x195

Kaspars Rancāns, Bc.agr.
Augu aizsardzības tehniskais speciālists
kaspars.rancans@laapc.lv
Tālrunis: 67551265
Laukaugu patoloģijas grupa

olga_treikale_130x195

Olga Treikale, Dr.biol.
Grupas vadītāja
olga.treikale@laapc.lv
Mob. 26246412

zane_vigule_130x195

Zane Dumbre, Mg.biol. – (prombūtnē)
Grupas vadītājas vietniece
zane.dumbre@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Elīna Brauna – Morževska, Mg.biol.
Grupas vadītājas vietniece
elina.anna.brauna@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

skaidrite_bumane_130x195

Skaidrīte Būmane, Dr.agr.
Augu aizsardzības speciāliste
skaidrite.bumane@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

jelena_pugacova_130x195

Jeļena Pugačova, Mg.biol.
Augu aizsardzības speciāliste
jelena.pugacova@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Olga Pavloviča, Mg. agr.
Augu aizsardzības speciāliste
olga.pavlovica@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Anna Treguba, Mg. agr.
Augu aizsardzības speciāliste
anna.treguba@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Zanda Rezgale, Bc.agr.
Augu aizsardzības speciāliste
zanda.rezgale@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

guna_ergle_130x195

Guna Ērgle
Augu aizsardzības tehniskais speciālists
guna.ergle@laapc.lv
Tālrunis: 67551265
Entomoloģijas un dārzkopības augu patoloģijas grupa

laura_ozolina-pole_130x195

Laura Ozoliņa – Pole, Mg.biol.
Grupas vadītāja
laura.ozolina.pole@laapc.lv
Mob. 28337691

Edīte Jākobsone, Bc.biol.
Augu aizsardzības speciāliste
edite.jakobsone@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

inta_jakobija_130x195

Inta Jakobija, Mg.agr.
Augu aizsardzības speciāliste
inta.jakobija@laapc.lv
Mob. 26565185

rinalds_ciematnieks_130x195

Rinalds Ciematnieks, Mg.biol. – (prombūtnē)
Augu aizsardzības tehniskais speciālists
rinalds.ciematnieks@laapc.lv
Tālrunis: 67551265

Dana Blese, Mg.biol.
Augu aizsardzības tehniskā speciāliste
dana.bless@laapc.lv
Tālrunis: 67551265
Datu aizsardzības speciālists

dagnija_steina_130x195

Prikorio, SIA
Datu aizsardzības speciālists
laapc@laapc.lv
Tālrunis: 67551265
Top